Napíšte nám: info@led-obchod.sk  alebo zavolajte  0948101880

E-shop

TOVAR V AKCII

 


Led pásy / BASIC series 12V

.

Produkty rady BASIC predstavujú základnú ponuku vo svete LED technológií, kde žiaľ platí pravidlo „cena na úkor kvality“.

Produkty tejto rady sú určené výlučne pre bytové priestory s občasným využívaním, nakoľko životnosť týchto produktov sa pohybuje na úrovni približne 10 000h.

Na trhu sú aj podstatne menej kvalitné LED pásy, za ešte nižšie ceny, ale také si u nás nenájdu miesto ani v našej najnižšej rade BASIC.

 

 Pre LED pásy rady BASIC je ponúkaná štadardná záruka 2 roky. 

 

Kvalita svetla CRI/Ra dosahuje úrovne len 75, čo je o 25% horšie ako prirodzené denné svetlo, ktoré dosahuje hodnotu CRI 100. CRI 80  minimum pre obytné priestory. Ak hľadáte LED pásy s kvalitnejším svetlom s CRI80, tak tie nájdete v rade MASTER, alebo ak s CRI92, tak pre Vás je určená rada PREMIUM, prípadne rada PROFESSIONAL v ktorej nájdete LED pásy s CRI97, čiže takzvané PLNO SPEKTRÁLNE LED pásy označované FS.

 

UPOZORNENIE:

Na trhu nájdete podobne vyzerajúce LED pásy s označením Profi, Professional, alebo High-End čo je však zavádzanie zákazníkov, nakoľko takto označované – pomenované LED pásy musia mať na PCB okrem LED čipov a rezistorov aj prúdové stabilizátory a Termistory, čiže tepelnú ochranu ako je tomu tak v nami ponúkaných a právom označovaných skutočných LED pásoch PROFESSIONAL.

 

Ak nechcete zažiť sklamanie pri investovaní svojich peňazí a času do osvetlenia z LED pásov prečítajte si tento článok, ktorý Vám otvorí oči.


Parametre
skladom novinka akcia doprava zdarma top produkt
Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie
NDg2Y