Napíšte nám: info@led-obchod.sk  alebo zavolajte  0948101880

E-shop


Led pásy / CCT - Dual White LED pásy

.

V tejto pod kategórií nájdete Dual White - CCT LED pás s príkonom od 9,6W/m a svetelným výkon 580lm

Dual White, alebo CCT LED pásy umožňujú pomocou vhodného riadiaceho systému nastavenie požadovanej farby svetla a to od WW - Teplá biela 2700K, cez NW - Neutrálna biela 4000K, až po CW - Studená biela 6000K. Samozrejmosťou je tiež nastavenie požadovanej intenzity osvetlenia.

Ak vyžadujete hlavne vyššiu kvalitu svetla s CRI90, tak práve pre Vás sú naše Dual White LED pásy rady PROFI Home , kde okrem iného nájdete tiež LED pásy s vyšším svetleným výkonom.

.

Kvalita svetla CRI/Ra dosahuje úrovne len 75, čo je o 25% horšie ako prirodzené denné svetlo, ktoré dosahuje hodnotu CRI 100. CRI 80  minimum pre obytné priestory. Ak hľadáte LED pásy s kvalitnejším svetlom s  CRI80-90, tak pre Vás je určená rada PROFI Home, prípadne rada PROFI Commercial.

 

Všeobecné info k rade STANDARD:

.

Produkty rady STANDARD predstavujú základnú ponuku vo svete LED technológií.

Produkty tejto rady sú určené výlučne pre bytové priestory s občasným využívaním, nakoľko životnosť týchto produktov sa pohybuje na úrovni približne 10 000h.

Na trhu sú aj podstatne menej kvalitné LED pásy, za ešte nižšie ceny, ale také si u nás nenájdu miesto ani v našej najnižšej rade STANDARD.

 


MDQ5N