Napíšte nám: info@led-obchod.sk  alebo zavolajte  0948101880

E-shop

TOVAR V AKCII

 


Led pásy / RGB, RGBW LED pásy

.

V tejto pod kategórií nájdete RGB LED pásy s hustotou LED 30 a 60/m a príkonom 7,2 a 14,4W/m a RGBW LED pásy s hustotou LED 60/m a príkonom 14W/m, ktoré sú ponúkané v dvoch odtieňoch bielej a to :

.

WW - Teplá biela 3000K

NW - Neutrálna biela 4000K

.

Ak hľadáte LED pásy vyššej kvality, tak práve pre Vás sú tu produkty v rade MASTER, alebo PREMIUM.

.

Všeobecné info k rade BASIC:

.

Produkty rady BASIC predstavujú základnú ponuku vo svete LED technológií, kde žiaľ platí pravidlo „cena na úkor kvality“.

Produkty tejto rady sú určené výlučne pre bytové priestory s občasným využívaním, nakoľko životnosť týchto produktov sa pohybuje na úrovni približne 10 000h.

Na trhu sú aj podstatne menej kvalitné LED pásy, za ešte nižšie ceny, ale také si u nás nenájdu miesto ani v našej najnižšej rade BASIC.

 

UPOZORNENIE:

Na trhu nájdete podobne vyzerajúce LED pásy s označením Profi, Professional, alebo High-End čo je však zavádzanie zákazníkov, nakoľko takto označované – pomenované LED pásy musia mať na PCB okrem LED čipov a rezistorov aj prúdové stabilizátory a Termistory, čiže tepelnú ochranu ako je tomu tak v nami ponúkaných a právom označovaných skutočných LED pásoch PROFESSIONAL.

 

Ak chcete mať skutočne radosť a dlhodobý úžitok z investovania svojich peňazí a času do osvetlenia z LED pásov prečítajte si tento dôležitý článok.


Parametre
skladom novinka akcia doprava zdarma top produkt
Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie
ZDlkN