Napíšte nám: info@led-obchod.sk  alebo zavolajte  0948101880

E-shop

 


Led pásy / CCT - Dual White LED pásy

.

V tejto pod kategórií nájdete Dual White - CCT LED pásy s príkonom od 9,6W - 28,8W/m a svetelným výkon od 780lm - 2800lm/m.

Dual White, alebo CCT LED pásy umožňujú pomocou vhodného riadiaceho systému nastavenie požadovanej farby svetla a to od WW - Teplá biela 2700K, cez NW - Neutrálna biela 4000K, až po CW - Studená biela 6000K. Samozrejmosťou je tiež nastavenie požadovanej intenzity osvetlenia.

Ak Vám postačuje nižšia kvalita svetla s CRI80, tak práve pre Vás sú naše Dual White LED pásy rady MASTER.

.

Kvalita svetla CRI/Ra dosahuje úrovne až 95, čo je o 5% horšie ako prirodzené denné svetlo, ktoré dosahuje hodnotu CRI 100.  Ak hľadáte LED pásy s najkvalitnejším svetlom s CRI dosahujúcim úrovne až 97, tak pre Vás je určená rada PROFESSIONAL v ktorej nájdete LED pásy s CRI96, čiže takzvané PLNO SPEKTRÁLNE LED pásy označované FS.

.

Všeobecné info k rade PREMIUM:

.

Rada PREMIUM je vstupnou bránou do PROFI triedy. Mnohé prvky tak preberá z PROFI triedy a je predurčená tým, ktorý hľadajú TOP kvalitu za priaznivú cenu.

LED pásy tejto rady sú určené pre bytové a nebytové priestory s vyťažením 10-12h denne.

Životnosť týchto produktov sa pohybuje na úrovni 50 000h, samozrejme za predpokladu chladenia doporučenými hliníkovými profilmi.

Pre LED pásy rady PREMIUM je ponúkaná štadardná záruka 4 roky.

Aby ste mali skutočne radosť a dlhodobý úžitok z investovania svojich peňazí a času do osvetlenia z LED pásov, zhrnuli sme pre Vás naše 10 ročné skúsenosti do tohto e-booku, v ktorom Vám odovzdávame veľa neoceniteľných rád.


Parametre
skladom novinka akcia doprava zdarma top produkt
Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie


Novinka


Novinka

MzhlM