Napíšte nám: info@led-obchod.sk  alebo zavolajte  0948101880

E-shop


Led pásy / Biele LED pásy

.

Rada PROFESSIONAL zahŕňa technologicky najvyspelejšie a najkvalitnejšie produkty s ohľadom v prvom rade na kvalitu. Sú určené pre toho, kto hľadá pre seba a svoj projekt prvotriednu kvalitu.

.

Pre LED pásy rady PROFESSIONAL je ponúkaná štadardná záruka 5 rokov.

.

Svojím svetelným výkonom a použitými technológiami absolútne zatieňujú konkurenčné produkty a preto patria k špičke LED pásov dostupných na trhu.

.

Vyznačujú sa perfektnou kvalitou, precíznym spracovaním a ohromujúcim svetelným výkonom ,ktorý je až neuveriteľných 4000lm/m pri spotrebe len 22W/m !

.

LED pásy majú priamo na PCB integrované prúdové DRIVRE, ktoré vytvárajú rovnaké prevádzkové podmienky v akejkoľvek časti LED pásu a sú zárukou konzistentného svetelného výkonu po celej dĺžke LED pásu aj po rokoch prevádzkovania.

.

Tieto LED pásy sa vyznačujú vysokým indexom až CRI 97, vďaka ktorému by ste len márne hľadali LED pásy s kvalitnejším zložením svetelného spektra. Sú to takzvané PLNO SPEKTRÁLNE LED pásy so svetlom s vlastnosťami a kvalitou denného svetla, ktoré má CRI100.

.

Sú určené pre bytové a nebytové priestory s vyťažením 12 – 24h denne.

.

Životnosť týchto produktov sa pohybuje na úrovni 70 000h, samozrejme za predpokladu chladenia doporučenými hliníkovými profilmi.

 .

Hlavné benefity a výhody:

.

  • Stabilizácia prúdu DRIVERMI a nie Rezistormi, vďaka čomu dokážu pracovať v rozmedzí napätia 21-30V
  • Tepelná ochrana voči prehriatiu (automatické zníženie výkonu)
  • Rovnomerný svetelný výkon na 10m dĺžke pri zapojení z jednej strany
  • Plno spektrálne svetlo s CRI 97
  • Životnosť až 70 000h
  • Účinnosť až 180lm/W

.

UPOZORNENIE:

Na trhu nájdete podobne vyzerajúce LED pásy s označením Profi, Professional, alebo High-End čo je však zavádzanie zákazníkov, nakoľko takto označované – pomenované LED pásy musia mať na PCB okrem LED čipov a rezistorov aj prúdové stabilizátory a Termistory, čiže tepelnú ochranu ako je tomu tak v nami ponúkaných a právom označovaných skutočných LED pásoch PROFESSIONAL.

 

Ak chcete mať skutočne radosť a dlhodobý úžitok z investovania svojich peňazí a času do osvetlenia z LED pásov prečítajte si tento dôležitý článok.


Parametre
skladom novinka akcia doprava zdarma top produkt
Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie
Novinka

ZDRjYmE1Y